Usługi tłumaczenia dokumentów w USA  

najniższe ceny, od $24,95 USD za dokument
nasze tłumaczenia są akceptowane przez USCIS, amerykańskie uczelnie i uniwersytety, WES  
możliwe jest 24-godzinne tłumaczenie
nasza firma jest członkiem korporacyjnym ATA (American Translators Association)
świadczymy usługi tłumaczeniowe od 2006 roku

Tylko 3 kroki

1

2

3

Zeskanuj lub zrób zdjęcie dokumentu Złóż zamówienie, akceptujemy płatności kartami kredytowymi i Paypal Pobierz gotowe tłumaczenie

Dokumenty, które tłumaczymy z języka polskiego najczęściej

Jakie wymagania ma USCIS dla uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentów?

Wszystkie dokumenty złożone w USCIS w języku polskim muszą być przetłumaczone na język angielski. Przeniesienie musi być poświadczone. Tłumaczenie musi mieć napis poświadczający, że osoba, która ukończyła tłumaczenie, jest kompetentna, a tłumaczenie jest dokładne. Napis certyfikacyjny musi zawierać imię i nazwisko tłumacza, jego podpis, adres pocztowy i datę przelewu.

Jakiego rodzaju tłumaczenia potrzebuję: certyfikat lub notarialnie?

W większości przypadków wymaga uwierzytelnionego tłumaczenia, ale istnieją przypadki, takie jak wtedy, gdy stosuje się do sądów, wymagające tłumaczenia dokumentu poświadczonego przez amerykańskiego notariusza przy składaniu dokumentów do USCIS, uniwersytetów, szkół, zgodnie z dokumentami Agencji w sprawie edukacji (Agencja ewaluacja). Zalecamy wyjaśnienie wymagań organizacji, w której zamierzasz przesłać dokument.

Co potrzebujesz, aby zamówić przelew?

Trzeba zeskanować lub zrobić zdjęcie dokumentu i dostarczenie transliteracji nazwisko, imię i przydomkiem.

Nasi klienci mieszkają w New York (Brooklyn,  Greenpoint,  Rochester, Williamsburg, Maspeth, Ridgewood,  Syracuse, Riverhead, Buffalo, Long Island), Chicago, Illinois, Michigan (Detroit, Poletown, Wyandotte, Hamtramck), Pennsylvania (Luzerne County,  Wilkes-Barre, Pittston, Hazelton, and Nanticoke), New Jersey (Linden, Wallington, Bayonne,  Clifton, Garfield), Wisconsin (Milwaukee, Lincoln Village), California (Los Angeles, San Francisco), Ohio (Columbus, Cleveland, Garfield Heights, Parma, Seven Hills, Brecksville, Independence and Broadview Heights), Florida, Massachusetts, Connecticut (New Britan), Minnesota, Texas, Maryland, Indiana, Arizona, Virginia, Colorado, Missouri, Georgia, Boston, Baltimore, Oregon (Portland).

Dokumenty, które tłumaczymy: akt urodzenia, akt ślubu, świadectwo rozwodu, dyplomy, certyfikaty, transkrypcje akademickich, paszport, prawo jazdy, świadectwa szczepień, zaświadczenie z policji.

Nasze biuro tłumaczeń, w odróżnieniu od większości agencji pracujących w setkach języków, specjalizuje się w kilku językach słowiańskich, w tym w języku polskim. Nie korzystamy z usług freelancerów, Wszystkie tłumaczenia wykonywane są przez niewielką grupę lat sprawdzonych tłumaczy. Zamawiając tłumaczenie z naszej strony, możesz mieć pewność, że otrzymasz idealnie zaprojektowane tłumaczenie, które uwzględni wszystkie szczegóły i szczegóły.

Copyright © 2006-2020 doctranslation.com | All Rights Reserved. Online Document Translation Service. Affiliated with Foreign Documents, Ltd., New York